Dlaczego Lauricidin ?

* Zawiera aktywny składnik, który znajduje się również w mleku matki, Saw Palmetto, Bitter Melon i innych naturalnych produktach.
* Jest 100% nietoksycznym suplementem poprawiającym ogólną kondycję zdrowia zdrowia i dobrego samopoczucia.
* Pomaga wspierać system immunologiczny
* Pomaga w naturalny sposób przywrócić prawidłową pracę jelit
* Jak wykazały badania unieszkodliwia bakterie, wirusy, grzyby i drożdże
* Nie niszczy bakterii przyjaznych dla organizmu.
* Lauricidin nie zaburza metabolizmu innych leków i suplementów diety.
* Zalecane przez lekarzy i innych pracowników służby zdrowia na całym świecie

Misją Med-Chem Labs jest dostarczenie suplementu diety, który jest ukierunkowany na samoleczenie. Wierzymy w naturalne zdolności uzdrawiania ciała i podkreślamy jak ważne jest zapobieganie chorobie a nie leczenie. Powinniśmy być partnerami działającymi na rzecz tych samych wartości – optymalnego zdrowia. Med-Chem Labs jest zwolennikiem medycyny prewencyjnej. Dostarczając organizmowi naturalnych substancji, takich jak Lauricidin ( nazwa chemiczna – monolaurate glicerol) wspomagamy system immunologiczny i możemy również pomóc w walce z tak trudnymi problemami jakimi są uzależnienia jak np. uzależnienie od narkotyków.

Składniki:
Lauricidin Minipellets (95 + / – czysty).
Nie zawiera konserwantów, glutenu, wypełniaczy, alergenów, drożdży, soi, produktów mlecznych, kukurydzy, cukru ani sztucznych barwników

CO TO JEST LAURICIDIN®?

Lauricidin® jest czystą monolauryną ( C-12 sn1 monoglicerydu) pochodzącym z oleju kokosowego. Ten sam monolauryn otrzymuje się z mleka matki, Saw Palmetto i Bitter Melon – wzmacniając zarówno układ odpornościowy jak i Twój przewód pokarmowy.